4 دلیل اهمیت دیجیتال مارکتینگ

چهار دلیل اهمیت دیجیتال مارکتینگ

در مقاله قبل درباره مفهوم دیجیتال مارکتینگ صحبت کردم و در ادامه میخوایم در مورد اهمیت های اون صحبت کنیم.

همانطور که به دنبال روشهای جدیدی برای بازاریابی کسب و کار خود هستید ، ممکن است بشنوید که مردم درباره اهمیت دیجیتال مارکتینگ به شما می گویند.

دیجیتال مارکتینگ یک دارایی ارزشمند برای رشد تجارت شما است و به شما کمک می کند تا به حضور خود در دنیای دیجیتال اعتبار ببخشید. در حقیقت ، 89 درصد از بازاریابان می گویند روش هایی مانند بهینه سازی موتورهای جستجو SEO موفق هستند. علاوه بر این ، روش هایی مانند تبلیغات، آگاهی از برند را تا 80 درصد افزایش می دهد.

ما به شش دلیل دیجیتال مارکتینگ را برای کسب و کار شما مفید میدانیم. در ادامه بیشتر در مورد اینکه چرا وقت این است که کسب و کار شما وارد دیجیتال مارکتینگ شود میپردازیم.

میانگین حضور کاربران در فضای مجازی

1-افراد زیادی زمان خود را در شبکه های اجتماعی می‌گذرانند

با رشد اینترنت ، افراد بیشتری وقت خود را آنلاین می گذرانند. بیش از 7.7 میلیارد نفر درسراسر جهان از اینترنت استفاده می کنند. جستجو ، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و خرید آنلاین محصولات به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره تبدیل شده است.

مشتریان شما آنلاین هستند ، که اهمیت دیجیتال مارکتینگ را برجسته می کند. آنها در حال مرور شبکه‌های اجتماعی شما به دنبال محصولات یا خدمات شما هستند. اگر آنها نمی توانند شما را پیدا کنند زیرا شما حضور آنلاین ندارید ، این خطر وجود دارد که رقبای خود را از شما جلو بزنند. برای کسب بهترین نتایج برای کسب و کار خود ، باید حضور آنلاین خود را تقویت کنید.

رقابت در بازار دیجیتال

2-رقبا شما درحال رشد در این فضا هستند

اگر می پرسید چرا دیجیتال مارکتینگ اهمیت دارد، پاسخ این است که رقبای شما از آن استفاده می کنند. بسیاری از رقبای شما از همه مزایای دیجیتال مارکتینگ استفاده کرده اند. آنها پروفایل های اجتماعی ایجاد کرده‌اند ، وب سایت خود را برای SEO مناسب کرده اند و تبلیغات پولی را برای دستیابی به کاربران جدید اجرا می کنند.

این دلیل به خودی خود یکی از دلایلی است که شما باید از بازاریابی دیجیتال استفاده کنید. اگر می خواهید کسب و کار شما با دیگران رقابت کند ، باید کاری را انجام دهید که رقبای شما انجام می‌دهند. با غفلت از بازاریابی دیجیتال ، در حال حاضر از رقابت خود عقب افتاده اید.

3-می‌توانید با شرکت های بزرگ رقابت کنید

رقابت سخت ترین بخش در راه اندازی یک کسب و کار است. شما شانس مبارزه با شرکت های بزرگتر را دارید ، به همین دلیل دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما مهم است. کسب و کار شما می تواند با همان روش های یک شرکت بزرگ به کاربران مورد علاقه خود برسد.

مخاطب ایدآل خود را هدف قرار دهید

4-شما میتوانید مخاطب ایده‌آل خود را هدف قرار دهید

توانایی هدف گیری بهتر مخاطبان یکی از بارزترین دلایل اهمیت بازاریابی دیجیتال است. تصور کنید که بتوانید مستقیماً با افرادی که به محصولات یا خدمات شما علاقمند هستند ارتباط داشته باشید. با دیجیتال مارکتینگ ، شما این توانایی را دارید که مستقیماً به مخاطبان علاقمند به کسب و کار خود برسید. با دیجیتال مارکتینگ ، می توانید مخاطبان خود را دقیق‌تر از روشهای سنتی هدف قرار دهید.

خیلی ممنون که وقتتون رو گذاشتید.

توی مطلب بعدی در مورد معرفی چند شاخه از این حوزه بیشتر صحبت میکنیم.

منبع : webfx.com

2 دیدگاه دربارهٔ «4 دلیل اهمیت دیجیتال مارکتینگ»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن